انواع خدماتی كه در اين كلينيك انجام مي گيرد

خدمات لیزر توسط دستگاه های زیر انجام می گیرد:

 1. Nd:yag (Depilase – lutronic )

 2. R2pl (DSE – Artimann )

 3. Alexandrite(Apogee . Gentlelase)

 4. Co2 Fractional (lutronic)

 5. IPL ( Vasculight)spectra

 6. IpL ( palomar )
  PDL ( V star )

 7. Erbium ( Dorre sanat )

تمامی خدماتی که با لیزر در دنیا انجام می گیرد با توجه به کامل بودن مجموعه لیزرهای کلینیک ؛ در بالاترین سطح کیفی درمقایسه با سایر مرکز لیزر دیگر در جهان در این مرکز به شرح ذیل ارائه مي شود:

 1.  درمان موهاي زائد : موهای زائد صورت ؛ گردن ؛ سینه ؛ باسن و ران و پا و کلیه قسمتهای بدن .

 2.  درمان اسکار ؛ آکنه ( جای جوش ) ؛ برداشتن خال ؛ پاك كردن خالكوبي و درمان ضايعات پيگمانته .

 3.  از بین بردن تاتو در کلیه قسمتهای بدن به ویژه ابرو .

 4.  از بین بردن ماه گرفتگی ؛ ضایعات عروقی و بر آمدگی های عروقی بویژه در بانوان ؛ خال هاي عروقي مادر زادي و اكتسابي ، هما نژيوم ، و وريدهاي سطحي پا.

 5.  از بین بردن ضا یعات و بر آمدگی های پوستی و گوشتی در سطح بدن مانند زگیل و اسکار و کلوئید .

 6.  تصحیح و کمرنگ کردن خطوط روی شکم ؛ باسن و استریا بعد از حاملگی در بانوان .

 7.  درمان سلولیت های موضعی .

 8.  جوانسازي پوست ؛ رفع پف زیر چشم ؛ افتادگی پوست صورت و بدن .
   

پیوند و کاشت مو :

به جرات می توان گفت اتاق های عمل کاشت موی کلینیک مهتاب یکی از مجهز ترین و مدرن ترین اطاق عمل های دنیا می باشد. طبقه پنجم این مجموعه به طور کامل به بخش پیوند مو اختصاص یافته است.

تمامی میکروسکوپها مجهز به سیستم ویدئواسکوپ بوده و اطاق های عمل جهت آسایش بیماران عزیز به صورت کاملا اختصاصی وvip طراحی و تجهیز گردیده است. .

تمامی مراحل اعمال جراحی به صورت اختصاصی ضبط و نگهداری می شود.

برای اولین بار در تاریخ جراحی پیوند مو ما مفتخر به ابداع تکنیک ترکیبی ؛ فوق ترکیبی و qfit بوده و قادر به پیوند بیش از 16000 تار مو در یک جلسه می باشیم.

تزریق بوتاکس :

برای از بین بردن چین و چروک صورت ؛ بسياري از خط و خطوط كه در اثرپيري ایجاد شده است ، خطوط اخم پيشا ني ، خطوط دور چشم كه بر اثر انقباض هاي مكررو با گذشت زمان ايجاد شده است ؛

خطوط ديناميكي كه بيشتر در بين دو ابرو به نام خط اخم ابرو ايجاد مي شوند ؛ بهترين روش درمان اين خطوط تزريق BOTOX است كه اثر آن بين 7 تا 10 روز نمايان مي شود. در این مرکز بوتاکس زیر بغل نیز انجام می گیرد.

این تزریق بدون احساس هیچ گونه دردی انجام می گیرد.

تزریق فیلر یا ژل :

گذشت زمان و بالا رفتن سن و تاثير آن در افراد امري انكار ناپذير است كه با كاهش خاصيت ارتجاعي پوست و تغيير فرم لبها و بروز چين و چروك در نقاط مختلف صورت رخ مي نمايد و چهره شما را خسته و پير نشان مي دهد .

پزشكان استفاده از مواد قابل جذب در بدن را به موادي كه خاصيت دائمي داشته و ممكن است در دراز مدت واكنش بدن را برانگيزند را ترجيح مي دهند .

بنا براین فيلرهای کلینیک ما تماما از جنس اسيد هيالورونيك مي باشد كه يك نوع ماده پلي ساكاريد است ودر تمام بافتهاي زنده يافت مي شودو مورد تائيد وزارت بهداشت ايران و FDA امريكا مي باشد و تزریق آن توسط متخصصين پوست انجام مي گيرد ؛

بنا براین هیچ گونه عارضه جانبی ندارد. فيلر براي از بين بردن خط اخم ؛ صاف كردن چين هاي عميق دو طرف دهان یا خط خنده ، پركردن اسكارهاي فرو رفته ، برجسته كردن گونه و حجم دادن به لب مورد استفاده قرار مي گيرد .

تزريق فيلر براي زنان باردار و بيماراني كه دچار مشكل در سيستم ايمني بدن مي باشند توصيه نمي شود .

این تزریق بدون احساس هیچ گونه دردی انجام می گیرد.

تزريق چربي :

برای اصلاح ناهمگونی های تمامی نقاط بدن ؛ بزرگ نمودن اعضای بدن بویژه لبها بدون هیچ گونه عارضه جانبی انجام می گیرد . این تزریق بدون احساس هیچ گونه دردی انجام می گیرد.

ليپوليز :

جدیدترین و بی خطر ترین روش برای از بین بردن چربی های موضعی مانند غبغب ؛ گردن ؛ شکم و .... می باشد. از آنجائیکه این عمل بدون دخالت جراحی و با استفاده از دستگاه پیشرفته لیپولیز لوترونیک انجام می گیرد هیچ گونه عارضه ای ندارد.


نمونه برداري از ضايعات پوستي( Biopsy) برای تشخیص بیماریهای پوست .

انواع جراحي هاي زیبائی و درمانی پوست .

عمل جراحی زیبایی پلک ( بلفاروپلاستی ) توسط فوق تخصص جراحی چشم :

از نظر زیبایی شناسی ،چشمها مهمترین بخش صورت هستند.

چشمها نشان دهنده سن فرد و منعکس کننده حالت هیجانی و خلقی وی هستند و متاسفانه چشمها و پلکها زودتر از سایر اعضای بدن علائم پیری را نشان می دهند.

عمل جراحی پلاستیک پلکها که اصطلاحاً بلفارو پلاستی نامیده می شود،برای برداشتن پف پلکها ،اصلاح افتادگی پلک و برداشتن پوست اضافی آنها طراحی شده و هدف اصلی آن جوان ساختن چهره افراد است .

چه کسانی کاندید عمل جراحی زیبایی پلک هستند؟

بهتری کاندیدهای جراحی کسانی هستند که آویزان شدن پوست پلک یا پف زیر چشم باعث تغییرات ناخوشایند در چهره آنها شده باشد ؛ فرد باید انتظارات واقع بینانه و معقولی از عمل جراحی و نتایح آن داشته باشد .

باید توجه داشت که جراحی بلفاروپلاستی این موارد را بهبود نمی بخشد : حلقه های سیاه اطراف چشم ،چروکهای اطراف پلک و بین ابرو و پیشانی و افتادگی ابرو که خود جراحی جداگانه نیاز دارد .

معمولاً به صورت سر پایی ؛ با بی حسی موضعی ؛ بدون احساس هیچ دردی و بدون نیاز به استراحت در منزل انجام میشود .

جراحی پلک فوقانی

در جراحی پلک فوقانی پوست اضافی ، عضله و کیسه های چربی (که به صورت پف کردگی خصوصاً در قسمت داخلی تظاهر می کند)،بر اساس انتخاب جراح توسط

 چاقوی جراحی ، لیزر یا امواج رادیویی برداشته می شود . به علاوه در صورتی که افتادگی پلک نیز وجود داشته باشد می توان آن را در حین عمل اصلاح کرد.

جراحی پلک تحتانی

جراحی پلک تحتانی در اغلب موراد به منظور برداشتن کیسه های چربی زیر پلک تحتانی که حالت پف کردگی ایجاد می کند انجام می شود . در موراد خاص چربی برداشته نشده و فقط جابه جا یا پخش می شود .

در بیشتر موارد عمل با ایجاد برشی در پشت پلک تحتانی ( در سمت ملتحمه)صورت گرفته و چربی های اضافی برداشته می شوند.

در صورت وجود پوست اضافی و شلی پوست در زیر خط مژه ها برش داده شده و از این طریق پوست و چربی اضافی و احیاناً عضله برداشته می شوند و محل برش با بخیه های ظریف دوخته می شوند .

هر عمل جراحی می تواند عوارضی داشته باشد خصوصا که عمل جراحی پلک در ارتباط با بینایی فرد می باشد ، لذا توصیه می شود این گونه عمل جراحی توسط همکاران جراح پلاستیک و ترمیمی چشم انجام شود تا عارضه ای در ارتباط با بینایی فرد ایجاد نشود .

کاهش وزن و سایز و lifting پوست صورت و جوان سازی پوست با دستگاه معجره آسای  3MAX :

علاوه برمشاوره تغذيه زير نظر متخصصين و كارشناسان تغذيه ؛ از دستگاه 3MAX نيز براي لاغري موضعي بدن نظير بازووشكم استفاده مي شود .

تغيير سايز با دستگاه لاغري موضعي بدن نظير بازو وشكم استفاده مي شود .

 همچنين استفاده همزمان مزو تراپي و 3MAX اثرات بهتري را نشان داده است .در ضمن همراهي ورزش و رژيم غذائی الزامي است .

اين دستگاه بدون درد است و گرماي مناسبي روي پوست ايجاد مي كند وبلافاصله شروع به صاف كردن و سفت كردن پوست مي كند  كه حتي فقط پس از يك بار درمان ؛ سفتي پوست قابل مشاهده است.

براي قسمت هاي پوست صورت ، گردن ، بازو و شكم مؤثر است .

 

 

مشاوره تغذيه زیر نظر متخصصین و کارشناسان تغذیه با بهره گیری از پیشرفته ترین نرم افزار تغذیه .

 

ميكرودرم ابریژن  microdermabrasion:

امروزه ميكرودرم ابریژن به عنوان بدون عارضه ترين و مؤثرترين روش درماني براي بسياري از ضايعات پوستي مي باشد.اين روش غير تهاجمي ترين ، بهداشتي ترين ، ايمن ترين و آسان ترين روش لايه برداري پوست است .

ميكرودرم ابریژن به روش سند بلاست عمل كرده و از طريق پاشيدن تحت Force كريستال هاي اكسيد آلومينيوم ( كروندوم ) روي سطح پوست لايه برداري مي كند .

اين دستگاه براي افراد با جاي زخم هاي قديمي ، جاي جوش ، و چروك هاي ظريف و سطحي مناسب مي باشد .در اين روش با تحريك فيبرو پلاست ها و كلاژن سازي ؛ پوست شاداب تر و جوان تر مي گردد.

     

مزو تراپي mesotherapy :

مزوتراپي براي درمان چاقي هاي موضعي ودرمان سلوليت و همچنين جوانسازي صورت و رفع پف و كبودي دور چشم و افتادگي صورت ؛غبغب و همچنين براي رشد موي سر مؤثر مي باشد .

در اين روش داروهايي مانند Dexycholate وPhosphatidyl choline كه به داخل بافت چربي تزريق مي شوند چربي تجمع يافته زير پوست را ذوب مي كند و از راه كبد متابوليزه يا از طريق تعريق دفع مي گردد.

كرايو تراپي :

فريز كردن ضايعات مختلف مانند زگيل ، خال هاي گوشتي كوچك و بزرگ.

 جوان سازي پوست :

تغذيه نامناسب ، سيگار كشيدن ، چين و چروك ، قرار داشتن در معرض آفتاب روند پيري پوست را تسريع مي كند و باعث ايجاد لكه هاي قهوه اي رنگ و ايجاد خط و خطوط عميق در پوست مي شود .

در اين كلينيك روش هاي مختلفي براي جوانسازي پوست تحت نظر متخصصين انجام مي پذيرد که عبارتند از:

ليزر Gentlelase و apogee

جوانسازي و Lifting با دستگاه 3MAX

تزريق Botox

لايه برداري از پوست ( Peeling )

تزريق فيلر یا ژل

تزريق چربي

ميكرودرم ابریژن

جوانسازي پوست با سيستم غير تخريبي (IPL)

جوانسازي پوست با ليزر غير تخريبي (R2PL)

جوانسازي پوست با Fractional Co2 Laser Resurfacing

دستگاه راديو فركانسي یا ( RF (radio frequency :

جهت برداشتن ضايعات برجسته و هم سطح ، درمان ضايعات عروقي ، لايه برداري (Peeling ) ،از بين بردن اسكارهاي عميق پوستي ،چين و چروك ، اسكار آكنه ، كلوئيد و رفع موهاي زائد.

این دستگاه نسل جديد دستگاه هاي Electrosurgery مي باشد كه به دليل استفاده از امواج راديويي با بالا بردن فشار آب ميان بافتي به جاي حرارت داخل سلولي ، از تخريب و صدمه زدن به بافت و ايجاد اسكار جلوگيري مي نمايند .

از مزاياي دستگاه هاي راديو فركانسي به موارد زير مي توان اشاره كرد :

فيلتراسيون بسيار قوي جهت جلوگيري از ايجاد موج حرارتي ؛.

برش بسيار ظريف بدون تخريب بافتي ؛

توانايي انجام لايه برداري عميق بدون ايجاد اسكار ؛ عدم ايجاد سوختگي ؛

كاهش زمان بهبودي ؛

قابليت استفاده بر روي حاشيه مژه ها ، ابرو و ديگر نواحي رويش مو ؛

قابليت استفاده در تمام نقاط بدن و صورت بدون محدوديت سني .

   

PRP :

با استفاده از این تکنیک می توان به کاهش ریزش مو ؛ افزایش تراکم مو در خانمها وآقایان؛ جوان سازی پوست صورت و... کمک نمود.

کلینیک مهتاب مفتخر است که برای اولین بار در آسیا با استفاده از این تکنیک در فاصله زمانی کمتر از یک ساعت موفق به تهیه PRP شده و به درمان بیماران اثر بخشی بسیار فراوان تری بخشیده است.

برای استفاده از این تکنیک رویائی با پزشکان کلینیک ما مشورت نمائید.

کاربرد های PRP:

 1. مطالعات نشان داده اند همراهی تزریق چربی با پلاکت درصد ماندگاری و نتیجه تزریق چربی را بهبود می بخشد .
   

 2. جوانسازی پوست : هم برای پیشگیری از پیری و هم برای بهبود و جوانسازی پوست
   

 3. اسکار و آکنه : مشخص شده است که کاربرد PRP باعث کاهش میزان اسکار و آکنه می شود که البته استفاده همزمان از سایر روش ها مثل لیزر و فیلر هم برای نتیجه بهتر توصیه می شود.
   

 4. جوانسازی اطراف چشم ها و پلک : PRP سبب کاهش چین و چروک و کاهش سیاهی و کبودی دور چشم می شود که خوشبختانه این اثرات طولانی مدت است.
   

 5. جلوگیری از ریزش مو : امروزه به عنوان یک روش برتر برای جلوگیری از ریزش مو در سراسر دنیا توصیه می گردد .
   

 6. پیوند مو : ثابت شده است که با استفاده از این تکنیک میزان موفقیت عمل پیوند مو تا 20% افزایش یافته است.
   

PRP، و نقش آن در جوان سازی پوست

برای زیبایی و جوانسازی هرچه بیشتر و سریعتر و با کیفیت بالاتر پوست ، این تکنیک به صورت شگفت انگیز و معجزه آسائی مورد توجه جهانیان قرار گرفته است . این تکنیک ، کاربرد نوینی است که طی آن پس از گرفتن مقداری خون از بیمار به کمک روش سانتریفوژ غلظت پلاکت آن را به 3 تا 5 برابر مقدار اولیه می رسانیم.
پلاکت ها حاوی موادی هستند که عامل اصلی در فرایند ترمیم و بازسازی بافت ها می باشند و به آنها عوامل رشد گفته می شود. همچنین سلول های بنیادی خون نیز پس از سانتریفوژ در محلول باقی می مانند.
مکانیسم اثر PRP روی پوست بدن ، افزایش الاستین و کلاژن، بافت همبند بین سلولی ، عروق و در نهایت با طراوت شدن و ترمیم بافت پوستی است.

PRP و نقش آن در پیوند مو

امروزه PRP در کشورهای امریکا و کانادا به عنوان یک تکنیک خارق العاده و پیشرفته در امر پیوند مو جای ویژه ای برای خود باز نموده است. PRP بهره گیری از سلولهای بنیادی و پلاکت های غلیظ شده خون می باشد که در حین عمل کاشت مو ، خون بیمار به میزان 8 تا 10 سی سی گرفته شده و پس از سانتریفیوز در دستگاه ویژه، تبدیل به محلول غلیظ و ویژه ای می گردد . این محلول سپس به فولیکول های جدا شده از پوست سر بیمار به عنوان ماده نگهدارنده اضافه می گردد و میزان موفقیت عمل کاشت مو را بین 25 تا 30 درصد افزایش می دهد.

از آنجائیکه حداکثر زمان مجاز برای بیرون نگه داشتن فولیکولهای مو در مدت زمان جراحی 6 ساعت بود ، با بهره گیری از این محلول زمان طلائی به 12 تا 14 ساعت افزایش یافته و میزان موفقیت عمل را به صورت معجزه آسائی افزایش داده است . از طرفی دیگر مطالعات متعدد دیگری نشان داده است که تاثیر دیگر این تکنیک علاوه بر افزایش میزان رشد فولیکول های پیوندی ، جلوگیری از ریزش مو و رشد مجدد موهای بیمار می باشد . بنابراین با تاثیر سه جانبه این محلول یعنی افزایش میزان موفقیت در امر کاشت مو و جلوگیری از ریزش مو و رشد مجدد موهای ریخته شده ، امروزه تمامی جراحان پیوند مو در امریکا و کانادا از این تکنیک برای درمان بیماران خود بهره می برند.

ما نیز به عنوان پیشرو در امر پیوند مو در کشور ایران از این تکنیک برای درمان بیماران خود استفاده می کنیم. تمامی عزیزانی که برای درمان طاسی و یا ریزش موی سر خود به کلینیک های ما در کشور ایران مراجعه می نمایند می توانند در حین مشاوره و تعیین وقت عمل جراحی پیوند مو و یا درمان ریزش موی سر خود از پزشکان ما درخواست استفاده از تکنیک PRP نمایند. شما می توانید با بهره گیری از این تکنیک موفقیت درمان خود را بیش از پیش تضمین نموده و به نتایج دلخواه و در حقیقت شگفت انگیز خود دست یابید.
 

دستگاه 3MAX :

از كاربردهاي منحصر به فرد اين دستگاه ، جوان سازي و رفع افتادگي پوست صورت همراه با روش هاي ديگر ( راديو فركوئنسي ، ليزر FRAXELمي باشد )، براي از بين بردن غبغب و پف زير چشم ؛ افتادگي هاي كنار لب ، از بين بردن خطوط خنده و چروك پيشاني يكي از بهترين روش هاي موجود مي باشد كه مزيت آن نسبت به ساير روش ها ماندگاري اثر با حداقل تعداد جلسات انجام مي باشد .

اين روش در حال حاضر به عنوان روشي با حداقل عوارض و اقدامات تهاجمي ولي در عين حال حداكثر تاثير ؛ يكي از بهترين روش هاي جوان سازي در دنيا مطرح مي باشد كه در زماني كمتر 10 دقيقه و بدون درد ؛ بيمار شاهد نتايج فوري اين روش مي باشد.

درمان مشكلات بيمار ( لاغري ، جوان سازي ) توسط ليزر ممكن است نياز به جلسات متعدد درمان داشته باشد تعداد جلسات ليزر بسته به نوع مشكل و پاسخ بدن در بيماران مختلف فرق مي كند ، تعيين دقيق تعداد جلسات توسط پزشك معالج مقدور نمي باشد؛

 ولی در این روش بيمار تاثير عمل انجام شده را يك ماه بعد از درمان مشاهده مي كند ولي براي مشاهده تاثيرات نهايي سه ماه زمان مورد نياز است .

   

اشعه درمانی :

امروزه اشعه ماورای بنفش به عنوان یکی از موثرترین و بی خطرترین درمان بیماری های پوستی نظیر پسوریازیس ؛ ویتیلیگو ؛ اگزما و لنفوم پوستی می باشد.

کلینیک مهتاب دارای مجهز ترین دستگاه های اشعه درمانی در سطح جهان بوده و همه روزه بسیاری از بیماران از این روش برای درمان بیماری خویش بهره می برند.

 

کرایولیپولیز چیست؟

در سپتامبر 2010 روش لاغری موضعی کرایولیپولیز که یک روش غیر تهاجمی و غیر جراحی می باشد مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) قرار گرفت .
نتایج مطالعات بالینی کاهش قابل توجه بافت چربی را در مناطق تحت درمان نشان داد. مقالاتی در پاپ مد (Pop med) تاییدیه این روش را نشان داده است.
در این روش درمانی بسته به اندازه حجم چربی باروشی غیرجراحی و تهاجمی و با مکش مناسب ، سرمای کنترل شده ای را از راه پوست به طور کاملا دقیق و بدون آسیب به پوست و بافتهای اطراف به بافت چربی زیر جلدی و سلولهای چربی می رساند.
در اثر سرما سلولهای چربی ملتهب شده و می میرند و سیستم دفاعی و ایمنی بدن سلولهای چربی را هضم کرده و نهایتا از طرق کبد دفع می شود.
نتیجه تحقیقات آزمایشگاهی ثابت کرده که در طی روند دفع سلولهای چربی، چربی خون و آنزیمهای کبد و کلیه بیمار هیچ گونه اختلالی را نشان نمی دهد و افزون بر این هیچ گونه زخم و یا اسکار در محل عمل گزارش نشده و کبودی و قرمزی و گزگز و بی حسی خفیف در محل عمل تنها عوارض گزارش شده این عمل هستند که در طی یک الی دو هفته کاملا برطرف خواهد شد.
اپلیکاتور بدون نیاز به آمادگی قبلی به مدت 45 دقیقه تا یک ساعت در موضع دلخواه قرار داده می شود و سرما باعث کریستالیزه شدن سلولهای چربی می گردد. کرایولیپولیزروشی ایمن و راحت برای کاهش چربیهای موضعی بدون نیاز به جراحی یا روشهای تهاجمی است و فقط نیاز به یک جلسه درمان دارد و تا کنون عارضه ماندگار با آن گزارش نشده است.
 

 • مکانیسم کرایولیپولیز (Cool Scuptind) چیست ؟

سلول های چربی سرما دیده دستخوش پدیده آپپتوزیس می گردند ( در آپتوزیس فشردگی کرماتین در حد مرحله 2 است) . در واقع آپپتوزیس مرگ برنامه ریزی شده سلول چربی است که ضخامت لایه چربی به طور موثری کاهش می یابد.
 

 • آیا کرایولیپولیز دارای FDA است ؟

بلی، کرایولیپولیز تاییدیه FDA را کسب کرده است.
 

 • در چه کشورهایی کرایولیپولیز( Cool Scuptind) استفاده می شود؟

در کشورهای ایالات متحده آمریکا، کانادا، اروپا، آسیا و اقیانوسیه ( و هم اکنون ایران) به طور وسیعی استفاده می شود.
 

 • چه تعداد از بیماران تا کنون تحت درمان با کرایولیپوبیز قرار گرفته اند؟

بیشتر از یک میلیون و یکصد و چهل هزار نفر در سراسر جهان تحت درمان یا کرایولیپولیز قرار گرفته اند .

 


 

ایمنی و راحتی کرایولیپولیز

کرایولیپولیز ایمن است و اساسا برای اکثر بیماران راحت می باشد . به طور تیپیک، بیماران به حد کافی راحت هستند که می توانند کار بروی کامپیوتر و لپ تاپ را انجام دهند. موسیقی گوش کنند یا به اعمال طبیعی مثل کار یا ورزش بپردازند. منطقه تحت درمان ممکن است قرمز شود و حتی ممکن است قرمزی چندین دقیقه و یا حتی چندین ساعت طول بکشد.
نزدیک به 50 درصد موارد گزارش شده (115 درمان) ، بیماران تجربه درد را در طول و پس از درمان تجریه کردند. و در 100 درصد بیماران درد در زمان بسیار کوتاهی فروکش می کند.
چه اتفاقی برای سلولهای چربی مرده می افتد؟ چه فرایندی بدن بر روی آنها انجام می دهد؟

سلولهای چربی مرده شکسته و به وسیله سلولهای ایمنی بدن حذف می شوند. چربی هایی که از سلولهای چربی مرده آزاد می شوند بوسیله کبد پردازش می شوند.
هزینه پرداختی بیمار جهت استفاده از کرایولیپولیز برای هر عضو بطور کل چقدر است؟
بطور متوسط در کشورهای مختلف حدود 3000 دلار برای هر عضو می باشد که البته بسته به کشور ، طرح درمانی و پزشکان متغییر است.
تعداد جلسات کم(یک جلسه) : در بیماران با وقت کم و کسانی که زمان لازم برای مراجعه مکرر به پزشک جهت جلسات مکرر درمانی را ندارند بهترین انتخاب است.
کاهش سایز منطقه مورد نظر بطور دقیق (برخلاف رژیم درمانی به طور دقیق قادر خواهید بود فقط منطقه هدف را به طور دقیق و برگشت ناپذیر کاهش دهید.)
عدم نیاز به رژیم درمانی و مکمل غذایی (اکثر روش های غیر تهاجمی نیاز به رعایت رژیم جهت تاثیر بهتر و جلوگیری از بازگشت نتایج را دارند ولی کرایولیپولیز نیازی به رعایت رژیم ندارد.
 

 

نتایج:

 • در خانم ها نسبت کاهش چربی بسیار بیشتر و بهتر از آقایان می باشد.
   

 • کاهش سانت دور شکم در خانم ها بسته به سن و نوع چربی از 4 سانت در ماه اول تا 14 سانت متغییر است.
   

 • کاهش سانت پهلوها در خانم ها از 4 تا 8 سانت در ماه اول و در آقایان از 3 تا 5 سانت متغییر است.
   

 • دستگاه کرایولیپولیز آخرین متد لاغری
   

 • جدید ترین دستگاه لاغری موضعی تک جلسه ای جهان
   

 • دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
   

 • دارای تاییدیه اتحاد اروپا، مدیکال، CE، FDA، ISO 13485
   

 • غیر تهاجمی- بدون بازگشت و بدون درد- راحتی و بدون از کار افتادگی
   

 • ایمن برای تمام پوست ها- دارای پایداری و دوام نتایج درمان(بدلیل حذف سلولهای چربی)
   

 • کاهش سایز منطقه مورد نظر بطور دقیق- عدم نیاز به رژیم رمانی و مکمل غذایی
   

 • انجماد سلولهای چربی(Cool Sculpting) و دفع از راه کلیه در 2 الی 4 ماه
   

 • چربی و سلول های چربی را در منطقه تحت درمان خذف می کند و نتایج قابل توجه از کاهش بافت چربی و سلولهای چربی را در منطقه ی تحت درمان نشان می دهد.

کرایولیپولیز

کرایولیپولیز یک پیشرفت غیر منتظره ، دارای تاییدیه SDA و روش غیر تهاجمی است که بطور موثر چربی و سلولهای چربی را در منطقه تحت درمان حذف می کند. نتایج برجسته و قابل توجه از کاهش بافت چربی و سلولهای چربی را در منطقه تحت درمان نشان می دهد. آنچه کرایولیپولیز را از روشهای درمان دیگر متمایز می سازد استفاده از تکنولوژی سرما جهت کاهش سایز چربی ، حذف سلولهای چربی ، تعداد جلسات کم(یک جلسه)، برگشت ناپذیری و غیر تهاجمی بودن آن است.
در طول درمان با این روش یک اپلیکاتور غیر تهاجمی، سرمای کنترل شده را به طور کاملا دقیقی به مناطق هدف درمان می رساند و سلولهای چربی را در منطقه تحت درمان حذف می کند. هنگامیکه سلولهای چربی در معرض سرما قرار می گیرند، سرما آغازگر فرایند کاهش طبیعی چربی و سلولهای چربی می گردد که ضخامت لایه چربی منطقه تحت درمان را کاهش می دهد. نتیجه کاهش در برآمدگی و حجم چربی قابل مشاهده در تمام بیماران است.
در واقع کرایولیپولیز یک فرایند حذف سلولهای بدون چربی صدمه به پوست و سایر بافتهای بدن است.

مزایای کرایولیپولیز :

 • راحتی
   

 • غیر تهاجمی بودن
   

 • تعداد جلسات کم(یک جلسه تا 3 جلسه)
   

 • بدون از کار افتادگی
   

 • برگشت ناپذیری(بدلیل از بین رفتن سلول چربی)
   

 • ایمن برای تمام انواع پوست
   

 • پایداری و دوام نتیجه درمان
   

 • کاهش سایز منطقه مورد نظر به طور دقیق
   

 • عدم نیاز به رژیم درمانی و مکمل غذایی

عوارض و ممنوعیت درمان

این روش درمان در بیماران دیابتی کنترل نشده ، بیمارانی که در ناحیه مورد درمان دارای ضایعه پوستی بوده و بیماری های اتوایمین دارد.
کرایولیپولیز بدون عارضه سیستمیک است چون سلولهای چربی بعد از مرگ توسط سیستم لنفاوی برداشته شده و از طریق کلیه و ادرار دفع می گردد.در مطالعات انجام شده هیچگونه افزایشی در میزان چربی خون و آسیبب به سلول کبد در کبد چرب دیده نشده است.
عوارض موضعی دستگاه در حد قرمزی و بی حسی و گاها کبودی است که در طی مدت کوتاهی برطرف می گردد. درد به میزان قابل تحمل در حین عمل وجود دارد.
کلیه موارد توضیح داده شده کرایولیپولیز را به عنوان روش ایمن و راحت برای کاهش چربیهای موضعی بدون نیاز روشهای جراحی معرفی کرده است.
لازم به ذکر است که در 3 ماه اول بعد از درمان برای نتیجه گیری بهتر درمان نیاز به رژیم غذایی و محدودیت در کالری دریافتی وجود دارد.
 

دستورات قبل از کرایولیپولیز :

در صورت مصرف داروی آسپرین 48 ساعت قبل حذف شود.
ویتامین E و امگا3 سه روز قبل از کرایولیپولیز قطع گردد و در صورت مصرف داروهایی مثل پلاویکس و وارفامین و مشابه آن حتما با پزشک معالج هماهنگ گردد.

لیزر لیپولیز چیست؟

امروزه برای درمان معضل چاقی راه حل های مختلفی ارائه می گردد. بسیاری از تکنیک های جراحی و غیر جراحی مانند رژیم درمانی و لیپوساکشن و ... توسط پزشکان به بیماران محترم ارائه و پیشنهاد می گردد. اما راه حل واقعی و به عبارتی دیگر بهترین راه حل برای درمان چاقی با کمترین عارضه در سریعترین زمان ممکن کدام است؟ چطور می توانیم با کمترین عارضه و به بهترین وجه به صورت کاملا ارادی به شرایط ایده ال خود برسیم؟ آیا با یک دوره رژیم درمانی و یا با یک عمل جراحی برای همیشه از شر چربی های اضافه راحت خواهیم شد؟
لیزر لیپولیز امروزه به عنوان پیشرفته ترین تکنولوژی موجود در آمریکا پاسخ تمامی این سوال ها را داده و تنها راه درمان سریع و بدون عارضه چاقی می باشد.
لیزر لیپولیز در سال 2006 به تایید سازمان دارو و غذای آمریکا (FDA) رسید. در طی این تکنیک ، از داخل یک فیبر نوری ، اشعه لیزر به داخل بافت چربی جهت ذوب نمودن آن تابیده می شود. در اثر تابش لیزر، چربیهای بافتی به صورت مایع درآمده که می توانند به راحتی توسط بدن جذب و خارج شوند. در صورت حجم زیاد چربی، توسط دستگاه مکش به خارج هدایت می شوند. انجام عمل لاغری موضعی و کاهش سایز به مدت تقریبا 1 الی 3 ساعت و تنها در یک جلسه طول می کشد.

لیزر لیپولیز چگونه عمل می کند؟

این تکنیک منحصربه فرد به صورت داخل بافتی و توسط سوراخهای 1 تا 3 میلیمتری روی پوست عمل می کند. تحت بی حسی موضعی یک فیبر نوری کاملا باریک زیر پوست هدایت می شود و بواسطه طول موج مناسب، اشعه لیزر روی چربیهای بافتی اثر نموده و آنها را به صورت نیمه مایع در می آورد. در این روش برخلاف لیپوساکشن هیچگونه ناهمواری ایجاد نمی شود و سطح پوست کاملا صاف و یکدست خواهد شد. در چاقی های حفیف و متوسط فقط تاباندن اشعه لیزر جهت ذوب نمودن چربیها کافی می باشد و دیگر نیازی به مکش (ساکشن)نمی باشد ولی در چاقی های شدیدتر جهت حذف چربیهای لایه عمقی نیاز به ساکشن وجود دارد.

مراحل انجام لیزر لیپولیز

ابتدا تحت شرایط استریل موضع مورد نظر کاملا بی حس می شود سپس سوراخهای کوچک 1 تا 3 میلی متری روی پوست ایجاد می شود و فیبر نوری با انرژی معینی به چربیها تابیده می شود که باعث تخریب سلولهای چربی می شود. در صورتیکه مقدار چربی کمتر از 500 سی سی باشد اقدام دیگری نیاز نیست و چربیها توسط سیستم لنفاتیک جذب می شوند و در غیر این صورت چربیهای مایع توسط مکش خفیفی تخلیه می شوند. این عمل حدودا 2 ساعت طول کشیده و بیمار مرخص می شود.

مزایای لیزر لیپولیز نسبت به لیپوساکشن

 • مناسب ترین نقاط بدن برای لیزر لیپولیز بازو، غبغب، پشت ، پهلو ، شکم و رانها می باشند.
   

 • لیزر لیپولیز بسیار ظریف و با دستکاری بسیار کمتر و درد و تورم کمتری نسبت به لیپوساکشن همراه است. به علت ظرافت کار با لیزر نتایج نهایی بسیار ایده ال بوده و آثار ناهمواری برخلاف لیپوساکشن های معمولی وجود ندارد.
   

 • تابش لیزر در زیر پوست باعث تحریک و ساخته شدن کلاژن و سفت شدن همزمان پوست می شود.
  تاباندن لیزر در لایه سطحی باعث رفع سلولیت می شود.
   

 • از نظر میزان و مقدار حذف چربیها در بیمارانی که کاندید مناسبی برای عمل باشند هیچ فرقی با لیپوساکشن ندارد ولی نتایج کیفی و زیبایی بسیار بهتر بوده و عوارض آن ناچیز است.
   

 • از مزایای دیگر لیزر لیپولیز افزایش کلاژن سازی، سفت شدن و جمع شدن پوست بلافاصله پس از عمل می باشد.
   

 • میزان تورم نسبت به لیپوساکشن کمتر بوده و سرعت بهبودی بسیار بیشتر می باشد.

دوره نقاهت

این عمل سرپائی بوده و نیازی به بستری شدن ندارد. بیمار پس از مدت کوتاهی (1تا 4 ساعت) پس از عمل مرخص می شود. توصیه می گردد بیمار 2 تا 3 روز در منزل استراحت نماید . پوشیدن گن ضروری است که بسته به نوع عمل مدت استفاده از آن متفاوت می باشد. ممکن است درد و کوفتگی پس از، از بین رفتن داروهای بی حسی در طی 1 تا 2 روز اول وجود داشته باشد.

نتیجه نهایی چه موقع مشخص می شود؟

تقریبا در همان ساعات اول و حداکثر 24 ساعت بعد از عمل نتیجه مطلوب را مشاهده خواهید نمود.
ظرف 4 ماه بعد از جراحی ، جمع شدگی سه بعدی (سایز کم کردن) و ترمیم بافت زیر جلدی تکمیل خواهد شد و پوست روی آن نیز جمع می شود.

دستورات قبل از عمل

 1. استفاده از مولتی ویتامین، ویتامین E، آسپرین، وارفارین و داروهای ضد بارداری هورمونی دو هفته قبل از عمل ممنوع می باشد.
   

 2. استفاده از سیگار و مشروبات الکلی ترجیحا یک هفته قبل از عمل توصیه نمی شود.
   

 3. استفاده از آنتی بیوتیک طبق تجویز پزشک مجاز می باشد.
   

 4. ارائه جواب آزمایش خون قبل از عمل الزامی می باشد.
   

 5. خریدن گن به عهده خود بیمار می باشد.
   

 6. در صورت استفاده از هرگونه دارو به پزشک اطلاع دهید.
   

 7. در صورت داشتن هرگونه بیماری زمینه ای به پزشک مربوطه اطلاع دهید
   

 8. ترجیحا قبل از عمل غذای سبک میل شود.
   

 9. توصیه می گردد بیمار آبمیوه و نوشیدنی در روز عمل همراه داشته باشد.

دستورات بعد از عمل

 1. مصرف آنتی بیوتیک ها بعد از لیزر لیپولیز طبق دستور پزشک الزامی است.
   

 2. در اولین روز پس از عمل، از سر پا ایستادن و انجام کارهای روزانه خودداری کنید و در صورت وجود سرگیجه دراز بکشید و پاها را بالاتر از بدن قرار دهید.
   

 3. روز اول پس از لیزر لیپولیز میزان ترشح خونابه زیاد است لذا توصیه های اتاق عمل رعایت شود.
   

 4. تا دو هفته بعد از لیزر لیپولیز رژیم غذایی باید قطع شود و مریض باید انواع خوراکی ها را علی الخصوص جگر، گوشت و میوه و مایعات مصرف نماید.
   

 5. بیمار باید از طریق ماساژ دادن با دست ترشحات عمل را به صورت خونابه از زخمهای باز پایین تخلیه نماید (به مدت 5 تا 12 روز بستگی به بیمار دارد).
   

 6. کمپرس یخ(به صورت بطری نوشابه خانواده یخ زده) از فردای عمل پس از پانسمان روی منطقه انجام شود.
   

 7. پانسمان بیمار فردای عمل در کلینیک انجام می شود.
   

 8. حمام از فردای ساکشن فقط به مدت 5 دقیقه می تواند انجام شود وحتما به کمک یک نفر همراه و از طریق یک صندلی به حالت نشسته انجام شود.
   

 9. سیگار و مشروب تا یک هفته بعد از عمل قطع شود.
   

 10. بهتر است بیمار برای جلوگیری از کاهش فشار خون از دستشویی فرنگی استفاده نماید.
   

 11. رفتن به استخر تا زمانی که زخمها باز است ممنوع می باشد.
   

 12. پس از عمل از ایستادن ناگهانی خودداری کنید چون احتمال افت فشار خون وجود دارد.
   

 13. بعد از انجام لیزر لیپولیز ناحیه عمل به مدت یک ماه هر شکلی که به آن بدهید به خود میگیرد لذا در عمل شکم از خم شدن و یا کج شدن خودداری کنید و داخل ناف پنبه بگذارید . در ضمن باید گن را در حالت خوابیده بپوشید و توجه داشته باشید شلوار فاق بلند روی شکم خط می اندازد و در عمل بازو و ران پوشیدن گن حیاتی می باشد.
   

 14. تا دو ماه پس از لیزر لیپولیز از گرفتن حمام آفتاب و سولاریوم خودداری کنید
   

 15. بعد از لیزر لیپولیز ممکن است در قاعدگی اختلالاتی بوجود آید که مسئله ای طبیعی است.

 


تماس با ما

شعبه مرکزی: خیابان شریعتی، پایین تر از میرداماد، کوچه بیگدلی، پلاک 5

تلفن:

22222241 21 98+

22222219 21 98+

فکس: 22222560 21 98+

ایمیل:Contact@mahtabclinic.com

شعبه 2 تهران :

 0486 22 22 (21 98+)

شعبه کاشان:

 22 62 45 55 (31 98+)

شعبه گرگان:

(+98 71) 32 53 25 56-9

شعبه کرمانشاه:


37289150 (83 98+)
37289153 (83 98+)
37289154 (83 98+)

 

شعبه کانادا:

1-800-363-3547
(514) 8428449
 2011 Mahtab Clinic all rights reserved
Designed By Tebnegar Co.